Grupy parafialne

Grupy parafialne tworzą małe wspólnoty ludzi, którzy poprzez konkretną pracę pragną pogłębiać swoje relacje z Panem Bogiem. Uczestnictwo we wspólnotach daje szansę odnalezienia własnego miejsca w życiu, odkrycia jego sensu i jego wartości jaką może być praca na rzecz pogłębiania swojej wiary. Może i Ciebie zaprasza Chrystus do jednej z takich wspólnot.  Pamiętajmy również, że każda wspólnota buduje więzi międzyludzkie, które nie raz mogą przydać nam się w życiu. W naszej parafii działa kilka grup parafialnych, są to między innymi:

Po kliknięciu w poszczególną nazwę grupy wyświetli się ich krótka charakterystyka. Gorąco zachęcamy do znalezienia także swojego miejsca we wspólnocie parafialnej przez udział w spotkaniach wybranej przez siebie grupy. Pamiętaj Twoja obecność może je bardzo ubogacić.