Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

wakacje z Bogiem 51

Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęliśmy o godzinie 9.00 Mszą św., której przewodniczył ks. Józef Grabda katecheta miejscowej szkoły. Podczas Mszy świętej uczniowie, jak i nauczyciele dziękowali Panu Bogu za wszelkie łaski otrzymane w minionym roku szkolnym. Po zakończonej Eucharystii młodzież wraz z opiekunami powróciła do szkoły, aby uczestniczyć w uroczystej akademii i odebrać świadectwo szkolne.

Na czas wakacji dzieciom i nauczycielom życzymy pięknej, słonecznej pogody, dobrego i bezpiecznego wypoczynku, a przede wszystkim Bożego błogosławieństwa.

Tuesday the 14th. Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Ruszczy 2013. Witryna opracowana za pomocą Joomla 3.0 templates